Czech English Germany Japanese Russia China Slovakia

+420 577 158 786

VKontakte

Vkontakte (vk.com) je ruská sociální síť, která působí již od roku 2006 a kdybychom ji měli přirovnat k jiné světové sociální síti, shodli bychom se na přirovnání k Facebooku. Jak už napovídá název této ruské sociální sítě, Vkontakte v překladu znamená „V kontaktu“.

Vkontakte

Podobně jako Facebook byla tato nejnavštěvovanější sociální síť v Rusku a Ukrajině vytvořena pro teenagery. V dnešní době již ale můžeme na této sociální síti zaznamenat i starší generace, jelikož celkové uživatelské rozhraní je velmi jednoduché, a to je oproti jiným, složitějším sociálním sítím výraznou výhodou, kterou tyto generaci vítají.

Vkontakte

Díky všem počinům se této rozrůstající síti podařilo koncem roku 2009 předstihnout tehdejšího konkurenta ODNOKLASSNIKI.RU, čímž její popularita rázně vzrostla. Dnes je přeložena také do češtiny a může se pochlubit širokou škálou dostupností překladů světových jazyků.

 VKontakte

K roku 2013 je na Vkontakte registrováno téměř 200 miliónů uživatelů z toho asi 100 tisíc Čechů. Pro zajímavost, na ruském území využívá konkurenci Facebook pouhých 5% populace.

Zkušenosti klientů

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
„Sme spokojní ako s kvalitou vytvorených stránok, tak aj so spoluprácou na prebiehajúcej optimalizácii stránok. Vďaka za podporu a spoluprácu tímu PartnerCIS.“
Ing. Kristína Jánošová
Consultant – FOOD
ALS Czech Republic, s. r. o.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více