Czech English Germany Japanese Russia China Slovakia

+420 577 158 786

VKontakte

Vkontakte (vk.com) je ruská sociální síť, která působí již od roku 2006 a kdybychom ji měli přirovnat k jiné světové sociální síti, shodli bychom se na přirovnání k Facebooku. Jak už napovídá název této ruské sociální sítě, Vkontakte v překladu znamená „V kontaktu“.

Vkontakte

Podobně jako Facebook byla tato nejnavštěvovanější sociální síť v Rusku a Ukrajině vytvořena pro teenagery. V dnešní době již ale můžeme na této sociální síti zaznamenat i starší generace, jelikož celkové uživatelské rozhraní je velmi jednoduché, a to je oproti jiným, složitějším sociálním sítím výraznou výhodou, kterou tyto generaci vítají.

Vkontakte

Díky všem počinům se této rozrůstající síti podařilo koncem roku 2009 předstihnout tehdejšího konkurenta ODNOKLASSNIKI.RU, čímž její popularita rázně vzrostla. Dnes je přeložena také do češtiny a může se pochlubit širokou škálou dostupností překladů světových jazyků.

 VKontakte

K roku 2013 je na Vkontakte registrováno téměř 200 miliónů uživatelů z toho asi 100 tisíc Čechů. Pro zajímavost, na ruském území využívá konkurenci Facebook pouhých 5% populace.

Zkušenosti klientů
“Se společností PartnerCIS spolupracujeme již přes rok a hlavní pozitiva spatřujeme v osobním, profesionálním a proaktivním přístupu. Z hlediska výsledků se nám kontinuálně daří zvyšovat konverzní poměr, včetně průměrné doby trvání návštěvy, a posilovat pozice zvolených klíčových slov v rámci SEO podpory německého a ruského trhu.”
Ing. JAKUB VANĚK, Ph.D.
Marketing Manager
ISOTRA a.s.
„V rámci naplňování naší marketingové strategie jsme se rozhodli pro implementaci SEO a PPC. Na základě pozitivních referencí jsme jako poskytovatele těchto služeb zvolili společnost PartnerCIS. Již v prvním měsíci spolupráce jsme s potěšením i my zaznamenali kladné výsledky, které přetrvávají až dodnes. Z tohoto důvodu můžeme těm, kdo hledají profesionálního, efektivního a na potřeby zákazníka rychle reagujícího specialistu v oblasti podpory internetové propagace, firmu PartnerCIS vřele doporučit.“
Alexandr Jernek, M.Sc.
produkt manažer
kešner a.s.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více