Czech English Germany Japanese Russia China Slovakia

+420 577 158 786

Internetový marketing pro e-shopy

Plánujete se svým e-shopem expandovat za hranice? Pomůžeme vám s výběrem zahraničního trhu a následnou komplexní podporou.

Analýza (prozkoumáme trh)

Zvažujete, který stát je pro váš produkt nejvíce relevantní? Pobavíme se s vámi o vašem produktu a jeho potenciálu pro určitou zemi či region. Na základě našich znalostí a zkušeností vytvoříme efektivní marketingový plán.

PPC (zajistíme reklamu ve vyhledávači)

Bez PPC to dnes nejde. Je to jak efektivní placená reklama, tak současně skvělá analýza pro následné SEO. Analyzujeme pro vás ta nejefektivnější slova a dostaneme je do prvních příček.

SEO (optimalizujeme váš web pro vyhledávače)

Není slovo jako slovo a to pravé klíčové na vašem webu musí být! Na základě analýzy vytvoříme poutavý obsah a podpoříme vyhledatelnost vašeho e-shopu.

Překlady (lokalizace Vašeho e-shopu)

Překlad není jen o znalosti jazyka, ale i o znalosti kultury dané země. To je fakt! Proto spolupracujeme s rodilými mluvčími na profesionální úrovni. Zajistíme kvalitní jazykovou mutaci pro váš e-shop.

Virtual office v zahraničí

Abyste byli blíž vašim zákazníkům, zajistíme vám lokální adresu. Usnadníte jim komunikaci a to je jen jedna z mála výhod. Buďte plnohodnotně na území, kam chcete exportovat.

Logistika (zprostředkujeme dopravu za hranicemi České republiky)

Máme zkušenost, máme pro vás tip. Pomůžeme s výběrem vhodných dopravců. Váš produkt se k zákazníkovi dostane ekonomicky a bez problémů.

Platby (pomůžeme Vám se zajištěním platební brány)

Čas jsou peníze, to my víme, a proto přijímejte platby co nejrychleji. My pomůžeme se zajištěním platební brány. Radost budete mít vy i váš zákazník.

Hosting (zajistíme regionální server)

Chcete prodávat v zahraničí? Váš e-shop musí být zahraniční. Web bude lépe vyhledatelný a časová odezva při načítání pro zákazníka bude nesrovnatelně rychlejší.

Srovnávače (pomůžeme s integrací XML)

Heuréka, Zboží.. znáte? My známe i ty zahraniční. Zařídíme pro vás implementaci. Vaše produkty budou zobrazeny v různých zahraničních srovnávačích.

E-mail marketing (postaráme se o direct reklamu)

Žádný SPAM, ale poctivý zákaznický servis. Připomeňte se svým zákazníkům s novinkami nebo slevami e-mailem, který zaujme.

 

Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktní formulář
Políčka označená hvězdičkou jsou povinná.

Odeslat formulář
Zkušenosti klientů
„V rámci naplňování naší marketingové strategie jsme se rozhodli pro implementaci SEO a PPC. Na základě pozitivních referencí jsme jako poskytovatele těchto služeb zvolili společnost PartnerCIS. Již v prvním měsíci spolupráce jsme s potěšením i my zaznamenali kladné výsledky, které přetrvávají až dodnes. Z tohoto důvodu můžeme těm, kdo hledají profesionálního, efektivního a na potřeby zákazníka rychle reagujícího specialistu v oblasti podpory internetové propagace, firmu PartnerCIS vřele doporučit.“
Alexandr Jernek, M.Sc.
produkt manažer
kešner a.s.
“Se společností PartnerCIS spolupracujeme již přes rok a hlavní pozitiva spatřujeme v osobním, profesionálním a proaktivním přístupu. Z hlediska výsledků se nám kontinuálně daří zvyšovat konverzní poměr, včetně průměrné doby trvání návštěvy, a posilovat pozice zvolených klíčových slov v rámci SEO podpory německého a ruského trhu.”
Ing. JAKUB VANĚK, Ph.D.
Marketing Manager
ISOTRA a.s.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více