+420 775 900 123

SEO webu pro zahraniční vyhledávače

Co je to SEO?

Zkratka SEO (Search-Engine-Optimalization) označuje úpravu webových stránek takovým způsobem, aby se po zadání relevantních klíčových slov do vyhledávače zobrazovaly na předních pozicích, a tak přinášely kvalitní návštěvy.

Nabídněte svůj produkt, technologii nebo informaci na předních pozicích v zahraničních vyhledávačích. Nechte se najít a oslovit potenciálními zákazníky, zájemci o spolupráci v cizině.

SEO webové prezentace v zahraničí – efektivní propagace

SEO podpora webovým stránkám je výhodná především v případě, kdy očekáváme dlouhodobé výsledky a vyžadujeme podporu více cílů marketingové strategie. SEO aktivity jsou založeny na dodržování důležitých pravidel při tvorbě webu, přidávání obsahu a také na vnější podpoře stránkám. Tato pravidla jsou pro různé vyhledávače odlišná. Ve světě existuje celá řada vyhledávačů, přičemž mezi ty nejdůležitější patří např. Google, Yahoo, Bing, Baidu, Naver či Yandex.

Výhody SEO podpory

  • vysoká efektivita
  • dlouhodobá účinnost
  • zvýšení prestiže a autority
  • detailní měřitelnost
  • přesné zacílení
  • všestrannost

Co nabízíme?

  1. vstupní analýzu webu a doporučení
  2. úpravu webu a optimalizaci obsahu
  3. podporu webu pro zvýšení relevantních návštěv
  4. průběžný reporting a doporučení

Poptejte schůzku nebo informaci

Kontaktní formulář
Políčka označená hvězdičkou jsou povinná.

Odeslat formulář
Zkušenosti klientů
“Se společností PartnerCIS spolupracujeme již přes rok a hlavní pozitiva spatřujeme v osobním, profesionálním a proaktivním přístupu. Z hlediska výsledků se nám kontinuálně daří zvyšovat konverzní poměr, včetně průměrné doby trvání návštěvy, a posilovat pozice zvolených klíčových slov v rámci SEO podpory německého a ruského trhu.”
Ing. JAKUB VANĚK, Ph.D.
Marketing Manager
ISOTRA a.s.

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více