+420 775 900 123

Certifikát Yandex Metrika

Yandex Expert

Yandex Expert je systém umožňující ověřovat kvalitu znalosti odborníku pracujících s inzerčním systémem Yandex Direct a analytickým systémem Yandex Metrika

Certifikace odborníku

Testování v systému Yandex Expert umožnuje zkušeným uživatelům ověřit úroveň svých znalostí v systému Yandex Direct a Yandex Metrika.

Co to znamená pro nás?

Na základě úspěšného absolvování testu obdrží uchazeč certifikát od Yandexu. Tento certifikát slouží jako oficiální potvrzení profesionality zaměstnanců internet marketingové agentury.

Co to znamená pro vás?

O vaši reklamu v Yandex Direct se postará odborník, který dokáže zohlednit veškeré pravidla inzerce stanovené systémem Yandex Direct, zná problematiku analýzy klíčových slov ve vyhledavači Yandex, vyzná se v statistikách a reportech systému a na základě statistických dat dokáže kampaň průběžně optimalizovat.

V rámci Yandex Metriky vám dokáže poradit ve všech aspektech monitoringu návštěvnosti prostřednictvím systému Yandex Metrika od instalace měřicího kódu, přes práci s reporty a nástroji tohoto systému webové analytiky.

Tyshchenko_Metrica

Zkušenosti klientů

„Díky spolupráci s Partnercis se nám podařilo najít kvalitního partnera pro řešení možností posílení našich webových stránek na zahraničních trzích, především v Rusku. Odváděná práce skutečně odpovídá vynaloženým nákladům.
Nevěřte neosvědčeným “prodejcům teplé vody”, kteří o SEO nemají páru a svými nabídkami denně zkoušejí své nekalé praktiky v mnohých firmách i u živnostníků. U Partnercis máte za své peníze jistotu kvalitních služeb, které vám pomohou.“

Petr Prokeš,
Project manager webu BMT Medical Technology s.r.o.
“Se společností PartnerCIS spolupracujeme již přes rok a hlavní pozitiva spatřujeme v osobním, profesionálním a proaktivním přístupu. Z hlediska výsledků se nám kontinuálně daří zvyšovat konverzní poměr, včetně průměrné doby trvání návštěvy, a posilovat pozice zvolených klíčových slov v rámci SEO podpory německého a ruského trhu.”
Ing. JAKUB VANĚK, Ph.D.
Marketing Manager
ISOTRA a.s.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více