+420 775 900 123

Certifikát Yandex Direct

Yandex Expert

Yandex Expert je systém umožňující ověřovat kvalitu znalosti odborníku pracujících s inzerčním systémem Yandex Direct a analytickým systémem Yandex Metrika

Certifikace odborníku

Testování v systému Yandex Expert umožnuje zkušeným uživatelům ověřit úroveň svých znalostí v systému Yandex Direct a Yandex Metrika.

Co to znamená pro nás?

Na základě úspěšného absolvování testu obdrží uchazeč certifikát od Yandexu. Tento certifikát slouží jako oficiální potvrzení profesionality zaměstnanců internet marketingové agentury.

Co to znamená pro vás?

O vaši reklamu v Yandex Direct se postará odborník, který dokáže zohlednit veškeré pravidla inzerce stanovené systémem Yandex Direct, zná problematiku analýzy klíčových slov ve vyhledavači Yandex, vyzná se v statistikách a reportech systému a na základě statistických dat dokáže kampaň průběžně optimalizovat.

V rámci Yandex Metriky vám dokáže poradit ve všech aspektech monitoringu návštěvnosti prostřednictvím systému Yandex Metrika od instalace měřicího kódu, přes práci s reporty a nástroji tohoto systému webové analytiky.

Tyshchenko_Direct

Zkušenosti klientů
„Sme spokojní ako s kvalitou vytvorených stránok, tak aj so spoluprácou na prebiehajúcej optimalizácii stránok. Vďaka za podporu a spoluprácu tímu PartnerCIS.“
Ing. Kristína Jánošová
Consultant – FOOD
ALS Czech Republic, s. r. o.

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více