Czech English Germany Japanese Russia China Slovakia

+420 577 158 786

SKYPE

Zadání

PR kampaň, která představí služby SKYPE jako platformu pro vedení efektivních způsobů komunikace a přidružené zábavy v nejrůznějších situacích a při různých aktivitách potenciálních nebo stálých uživatelů SKYPE v ruskojazyčném internetovém prostředí.

Cíl:

Cílem bylo představit nástroje SKYPE jako platformu on-line volání (skype to skype), video hovorů, konferencí, chatování a zároveň inspirování stávajících klientů k využití i dalších služeb SKYPE jako jsou placená volání na telefonní zařízení různých druhů, levné volání do zahraničí na ruskojazyčném trhu.

Nástroj:

Celkem bylo vytvořeno 5 ks PR článků které byly doprovázeny infografikou a fotografiemi. Následovala distribuce PR článků na specializované zpravodajské portály. Některá vysoce inovativní témata PR článků se objevila v reálném světě využívání služeb SKYPE vůbec poprvé: On-line vyučování jazyků, Hlídání domácnosti pomocí skype videohovorů, Využívání videohovorů a chatu v oblasti skupinového hraní her, využívání SKYPE blogu jako sociálně mediálních služeb.

Výsledek:

PR kampaň klientovi přinesla významné navýšení tvorby blogů a počtu recenzí v oblasti SKYPE blogu cca 4x a zvýšení návštěv blogů SKYPE. Linkbuilding přinesl reálné posílení pozic ve vyhledávání Yandex.ru a google.ru. na klíčová slova: volání on-line, videohovory on-line.
Projekt byl prohlubován v dalších menších projektech kvůli velké spokojenosti klienta.

skype

Zkušenosti klientů

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo

„Díky spolupráci s Partnercis se nám podařilo najít kvalitního partnera pro řešení možností posílení našich webových stránek na zahraničních trzích, především v Rusku. Odváděná práce skutečně odpovídá vynaloženým nákladům.
Nevěřte neosvědčeným “prodejcům teplé vody”, kteří o SEO nemají páru a svými nabídkami denně zkoušejí své nekalé praktiky v mnohých firmách i u živnostníků. U Partnercis máte za své peníze jistotu kvalitních služeb, které vám pomohou.“

Petr Prokeš,
Project manager webu BMT Medical Technology s.r.o.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více