Czech English Germany Japanese Russia China Slovakia

+420 577 158 786

IKEA

Zadání:

Vypracování návrhu na optimalizaci obsahu stránek v kontextu s potenciálem klíčových slov.

Cíl:

Vytvoření analýzy klíčových slov: analýza dotazů, analýza konkurence, dynamika oborů a témat, rozdělení podle segmentace potenciálních uživatelů. Návrh na změnu obsahu: úpravy textů, přidávání textů, revize a opravy html tagů, zefektivnění struktury vnitřních odkazů. Analýza a doporučení se týkalo cca 100 stran webové prezentace (podstránek, kategorií a článků).

Nástroje:

Google AW návrhář klíčovcýh slov, Yandex Metrika návrhář klíčových slov, systém analýz penetrace klíčových slov, analýza konkurence, analýza validity zdrojového kódu, analýza konverzní schopnosti webu a sledování pozicí kw.

Výsledek:

Zlepšení průměrného umisťování webu ve vyhledávání o cca 18 pozicí na klíčové slovo v yandex.ru a o 9 pozicí v google.ru. Průměrné zvýšení návštěv o 23% a zlepšení ukazatelů průměru návštěv v porovnání se stavem před optimalizací.

ikea

Zkušenosti klientů

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
„V rámci naplňování naší marketingové strategie jsme se rozhodli pro implementaci SEO a PPC. Na základě pozitivních referencí jsme jako poskytovatele těchto služeb zvolili společnost PartnerCIS. Již v prvním měsíci spolupráce jsme s potěšením i my zaznamenali kladné výsledky, které přetrvávají až dodnes. Z tohoto důvodu můžeme těm, kdo hledají profesionálního, efektivního a na potřeby zákazníka rychle reagujícího specialistu v oblasti podpory internetové propagace, firmu PartnerCIS vřele doporučit.“
Alexandr Jernek, M.Sc.
produkt manažer
kešner a.s.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více