+420 775 900 123

IKEA

Zadání:

Vypracování návrhu na optimalizaci obsahu stránek v kontextu s potenciálem klíčových slov.

Cíl:

Vytvoření analýzy klíčových slov: analýza dotazů, analýza konkurence, dynamika oborů a témat, rozdělení podle segmentace potenciálních uživatelů. Návrh na změnu obsahu: úpravy textů, přidávání textů, revize a opravy html tagů, zefektivnění struktury vnitřních odkazů. Analýza a doporučení se týkalo cca 100 stran webové prezentace (podstránek, kategorií a článků).

Nástroje:

Google AW návrhář klíčovcýh slov, Yandex Metrika návrhář klíčových slov, systém analýz penetrace klíčových slov, analýza konkurence, analýza validity zdrojového kódu, analýza konverzní schopnosti webu a sledování pozicí kw.

Výsledek:

Zlepšení průměrného umisťování webu ve vyhledávání o cca 18 pozicí na klíčové slovo v yandex.ru a o 9 pozicí v google.ru. Průměrné zvýšení návštěv o 23% a zlepšení ukazatelů průměru návštěv v porovnání se stavem před optimalizací.

ikea

Zkušenosti klientů
„V rámci naplňování naší marketingové strategie jsme se rozhodli pro implementaci SEO a PPC. Na základě pozitivních referencí jsme jako poskytovatele těchto služeb zvolili společnost PartnerCIS. Již v prvním měsíci spolupráce jsme s potěšením i my zaznamenali kladné výsledky, které přetrvávají až dodnes. Z tohoto důvodu můžeme těm, kdo hledají profesionálního, efektivního a na potřeby zákazníka rychle reagujícího specialistu v oblasti podpory internetové propagace, firmu PartnerCIS vřele doporučit.“
Alexandr Jernek, M.Sc.
produkt manažer
kešner a.s.

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více