+420 775 900 123

Mezinárodní marketing online? Skvělá volba

Určitě si nemusíme říkat, co se pod pojmem mezinárodní marketing skrývá. Co ale můžeme v tomto článku vyzdvihnout, je efektivní využití online nástrojů sloužících k propagaci firmy, webu či produktu.

Mezinárodním marketingem se zabýváme již řadu let, což nám dává objektivní pohled na metodiku a zaměření na zahraniční trhy. Svůj specifický rozměr tomu dává fakt, že se jedná o online nástroje, kterými spolehlivě dojdeme k stanovenému cíli.

Jaké nástroje online marketingu využíváme v zahraničí?

Jedním z důležitých nástrojů úspěšné propagace firmy, webu, produktu je search engine optimization ve zkratce SEO a pak také pay per click (PPC). Tyto online nástroje jsme vybrali za nejefektivnější a nejvhodnější k plnohodnotnému splnění propagace a mezinárodního marketingu.

Umíme mezinárodní marketing

Naší předností je zaměření právě na zahraničí. Pomocí kombinace online nástrojů jsme schopni propagovat web, značku, produkty v zahraničním trhu, čímž se razantně odlišujeme od ostatních agentur pokrývajících spíše český trh.

Naši klienti jsou spokojeni

Jak jsme již zmínili, naší předností je právě zahraniční marketing, propagace v zahraničí, podpora exportu, a to vše díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci se zahraničím. Zaměřujeme se jak na české exportéry, tak i na zahraniční. Jeden z našich významných projektů je propagace elektroniky japonské společnosti Maruwa, pro kterou jsme zvolili jako nejvíc potenciální trh Rusko. Mezi významné české klienty patří farmaceuticky zaměřená společnost Walmark, s kterou cílíme na Srbsko. Jejich Prostenal, Marťánci a Arthrostop se prodává i tam. To vše díky online marketingu a společné píli celého našeho týmu.

Další věci, které by vás mohly zajímat

Pro další informace nás můžete kontaktovat přímo zde. Rádi vám odpovíme.

Kontaktní formulář
Políčka označená hvězdičkou jsou povinná.

Odeslat formulář

 

 

Děkujeme za váš zájem o zahraniční SEO – tým PARTNERCIS