+420 775 900 123

Zajímá vás export do zahraničí? Máte zájem propagovat svůj produkt v Rusku, Německu, Polsku, nebo jinde ve světě?

Jsme tím správným partnerem pro podporu exportu

Již několik let se zabýváme podporou exportu pro české, ale i zahraniční firmy. Pomáháme s propagací a vyhledáváním obchodních partnerů pro společnosti z různých oborů. Mezi naše klienty patří významné korporace, ale i menší a středně velké společnosti působící v oblasti dodávek technologických celků, služeb a produktů.

Příklad toho, jak by to mohlo vypadat

Jste česká firma, která vyrábí strojní zařízení a rozhodnete se podpořit prodej a propagaci značky v cizích zemích. Pomocí naší analýzy trhů vybereme ideální trh pro váš produkt a vytvoříme webovou prezentaci v daném jazyce, kterou budeme  optimalizovat a začneme propagovat na daném trhu.

Jak to děláme?

Jelikož známe zahraniční trhy a globální trendy propagace, distribuce a prodeje, víme, že velmi účinnou formou podpory exportu do zahraničí je online marketing. Díky tomu, že tuto službu zaměřujeme hlavně na zahraničí, dokážeme vám poradit s výběrem zahraničního trhu pomocí analýzy trhu, relevantních klíčových slov, volbou propagace, dále vám navrhneme vhodnou strategii, vytvoříme a zoptimalizujeme relevantní webovou prezentaci. A nakonec vás budeme o všech výsledcích informovat pravidelnými reporty a kampaň upravovat a zefektivňovat.

Jaké používáme online nástroje umožňující export do zahraničí?

Nástrojů online marketingu je více. Obecně se držíme těch nejúčinnějších, a to jsou search engine optimization (SEO) a pay per click (PPC). Tyto dva nástroje považujeme za nejúčinnější, a to díky dlouholetým poznatkům a zkušenostem.

Proč jsme nejlepší volbou ke spolupráci?

Na rozdíl od ostatních agentur se odlišujeme zaměřením na zahraničí a export do zahraničí. Máme zkušenosti s více než 100 projekty na různých zahraničních trzích.

Sami posuďte, toto by vás mohlo zajímat.

Další věci, které by vás mohly zajímat

Pro další informace náš můžete kontaktovat přímo zde. Rádi vám odpovíme.

Kontaktní formulář
Políčka označená hvězdičkou jsou povinná.

Odeslat formulář

 

 

Děkujeme za váš zájem o spolupráci s exportem přes web – tým PARTNERCIS