+420 775 900 123

Yandex je stále dokonalejší

Populární Yandex všem oznámil, že nyní je možné v jeho obrázcích najít tzv. série. Společnost Yandex přidala do služby „Yandex.Obrázky“ novou funkci vyhledávání sérií zobrazení. Funkce umožňuje nalézt obrázky, které jsou na jedné či jiné webové stránce a vizuálně jsou si vzájemně podobné. Tato zobrazení se pak objevují společně ve výsledcích vyhledávání, v bloku „série“.

Výsledky vašich vyhledávání nebudou už jen sada obrázků s libovolným tématem, ale nyní bude možné obrázky určit podle určité blízké podobnosti.

 Yandex

Fragment hlavní stránky „Yandex.Obrázky“

 Yandex

Výsledky vyhledávání na dotaz „Jak postupně nakreslit sovu“

Série mohou být nápomocné při hledání instrukcí (např. „jak nakreslit sovu“), obrázků jednoho stejného objektu (např. auto) z různých úhlů nebo podobných stylů (oblečení z jedné kolekce).

Série je tvořena pomocí algoritmu hierarchického seskupování, které hledá obrázky s určitým nastavením vlastností (společné předměty, barvy, detaily, rozměr) a pak je spojuje do určitých skupin. Nová funkce je pokračováním funkce vizuálního vyhledávání, kterou Yandex spustil v září. Vizuální vyhledávání hledá na internetu zobrazení, která jsou podobná vzorovému obrázku.

Zdroj: http://lenta.ru/news/2013/10/25/series/

Zkušenosti klientů
„V rámci naplňování naší marketingové strategie jsme se rozhodli pro implementaci SEO a PPC. Na základě pozitivních referencí jsme jako poskytovatele těchto služeb zvolili společnost PartnerCIS. Již v prvním měsíci spolupráce jsme s potěšením i my zaznamenali kladné výsledky, které přetrvávají až dodnes. Z tohoto důvodu můžeme těm, kdo hledají profesionálního, efektivního a na potřeby zákazníka rychle reagujícího specialistu v oblasti podpory internetové propagace, firmu PartnerCIS vřele doporučit.“
Alexandr Jernek, M.Sc.
produkt manažer
kešner a.s.

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více