Czech English Germany Japanese Russia China Slovakia

+420 577 158 786

V Rusku poprvé spuštěna reklama na Baidu

Agentura pro kontextovou reklamu iConText, která má exkluzivní právo na zveřejňování reklamy na  Baidu, spustila na Baidu první kontextovou reklamní kampaň. Prvním klientem iConTExt, která si osvojila čínský trh, se stal finanční holding Fibo Group. Čínský trh se nyní jeví pro společnost jako perspektivní směr pro rozšíření obchodu. Vyhledávač Baidu zaujímá 65 % čínského trhu a je 3. největším vyhledávačem na světě.

Seznam oblastí, které se zajímají o reklamní akce na čínském vyhledávači Baidu není omezen financemi. Reklama na Baidu může být využita leteckými, nákladními společnostmi a také společnostmi, které poskytují služby obchodním organizacím v Rusku a hledají čínského partnera, který se zajímá o dodávky zboží do Ruska.

Osvojení čínského internetového trhu ruskými společnostmi zatím nezaznamenává příliš aktivní tempo. To je zřejmě spojeno se zpomalením čínského internetového trhu a ekonomiky obecně. V současné době Čína vykazuje nejnižší nárůst HDP za posledních 14 let, což se muselo projevit i na internetovém odvětví.

Podle hodnocení společnosti GroupM objem trhu internetové reklamy v Číně v roce 2012 činil 12,2 mld. USD a vykazoval přírůst ve srovnání s předchozím rokem více než o 40 %. V letošním roku se očekává růst na 16,6 mld. USD a v roce 2014 růst na 22 mld. USD.

Na druhou stranu společnost e-Marketer počítá, že hranici 20 mild. USD čínský internetový trh překoná až v roce 2017 a poukazuje na to, že malé trhy v Indii a Indonésii co do tempa růstu budou předhánět Čínu.

reklama na baidu

Zdroj: sostav.ru

Zkušenosti klientů

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
“Se společností PartnerCIS spolupracujeme již přes rok a hlavní pozitiva spatřujeme v osobním, profesionálním a proaktivním přístupu. Z hlediska výsledků se nám kontinuálně daří zvyšovat konverzní poměr, včetně průměrné doby trvání návštěvy, a posilovat pozice zvolených klíčových slov v rámci SEO podpory německého a ruského trhu.”
Ing. JAKUB VANĚK, Ph.D.
Marketing Manager
ISOTRA a.s.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více