+420 775 900 123

Ruský net dnes slaví

Právě dnes Ruský net slaví 19. výročí od svého vzniku. V současné době internet využívá zhruba polovina Rusů, v internetu můžeme najít více než 4,47 mil. domén, které jsou zaregistrovány v zóně .ru.

Ruský net je považován za jeden z největších a nejvlivnějších sektorů internetu. Velikost příznivců podle národností, pak Ruský net předbíhá veškeré evropské země, přičemž ve světovém žebříčku se řadí na 6. místo. Před Ruskem je pouze Čína, USA, Japonsko, Indie a Brazílie. Ruský net měsíčně navštěvuje více než 80 mil. lidí z jiných zemí.

7. dubna roku 1994 byl do mezinárodní databáze národních domén proveden zápis o otevření ruského internetového prostoru. Během 7 let se slovo Runet dostalo do slovníku pravopisu a v roce 2005 se pak slovo Runet objevilu také ve slovníku Rozental.

V roce 2009 v ruském internetu došlo k důležité události. Byla zaregistrovaná ještě jedna národní doména, a to .рф. Rozšíření internetu v Rusku činí téměř 50 %.

Zkušenosti klientů

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
„Sme spokojní ako s kvalitou vytvorených stránok, tak aj so spoluprácou na prebiehajúcej optimalizácii stránok. Vďaka za podporu a spoluprácu tímu PartnerCIS.“
Ing. Kristína Jánošová
Consultant – FOOD
ALS Czech Republic, s. r. o.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více