+420 775 900 123

Ruský net dnes slaví

Právě dnes Ruský net slaví 19. výročí od svého vzniku. V současné době internet využívá zhruba polovina Rusů, v internetu můžeme najít více než 4,47 mil. domén, které jsou zaregistrovány v zóně .ru.

Ruský net je považován za jeden z největších a nejvlivnějších sektorů internetu. Velikost příznivců podle národností, pak Ruský net předbíhá veškeré evropské země, přičemž ve světovém žebříčku se řadí na 6. místo. Před Ruskem je pouze Čína, USA, Japonsko, Indie a Brazílie. Ruský net měsíčně navštěvuje více než 80 mil. lidí z jiných zemí.

7. dubna roku 1994 byl do mezinárodní databáze národních domén proveden zápis o otevření ruského internetového prostoru. Během 7 let se slovo Runet dostalo do slovníku pravopisu a v roce 2005 se pak slovo Runet objevilu také ve slovníku Rozental.

V roce 2009 v ruském internetu došlo k důležité události. Byla zaregistrovaná ještě jedna národní doména, a to .рф. Rozšíření internetu v Rusku činí téměř 50 %.

Zkušenosti klientů
„V rámci naplňování naší marketingové strategie jsme se rozhodli pro implementaci SEO a PPC. Na základě pozitivních referencí jsme jako poskytovatele těchto služeb zvolili společnost PartnerCIS. Již v prvním měsíci spolupráce jsme s potěšením i my zaznamenali kladné výsledky, které přetrvávají až dodnes. Z tohoto důvodu můžeme těm, kdo hledají profesionálního, efektivního a na potřeby zákazníka rychle reagujícího specialistu v oblasti podpory internetové propagace, firmu PartnerCIS vřele doporučit.“
Alexandr Jernek, M.Sc.
produkt manažer
kešner a.s.
“Se společností PartnerCIS spolupracujeme již přes rok a hlavní pozitiva spatřujeme v osobním, profesionálním a proaktivním přístupu. Z hlediska výsledků se nám kontinuálně daří zvyšovat konverzní poměr, včetně průměrné doby trvání návštěvy, a posilovat pozice zvolených klíčových slov v rámci SEO podpory německého a ruského trhu.”
Ing. JAKUB VANĚK, Ph.D.
Marketing Manager
ISOTRA a.s.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více