+420 775 900 123

Průzkum návštěvnosti sociálních sítí v Rusku

Rusové ztratili první místo mezi zeměmi, jejichž obyvatelé tráví nejvíce času na sociálních sítích. Podle výsledků společnosti comScore v roce 2012 se na první místo dostala Argentina. Obyvatel této země stráví na sociální síti v průměru 9,8 hodin měsíčně.
Na druhé místo se dostala další latinskoamerická země – Brazílie, obyvatelé této země jsou na sociální síti v průměru 9,7 hodin. Rusko, lídr z minulého roku, se letos dostalo až na třetí místo (9,6 hodin). První pětku pak doplňuje Thajsko (8,7 h) a Turecko (8,6 h). První desítku pak uzavírá Izrael (8,2 h), Kanada (7,9 h), Peru (7,9 h), Chile (7,7 h) a Mexiko (7,5 h).

Podle slov zástupce společnosti comScore pro Latinskou Ameriku, obyvatelé těchto zemí jsou velmi sociálně založeny a aktivně využívají digitální komunikaci, není divu, že tráví na sociálních sítích daleko více času, než obyvatelé jiných zemí. Vysoká úroveň zapojení znamená, že je zde nyní také možnost pro mnohé společnosti, které chtějí dosáhnout úspěchu na trhu.

Podle agentury comScore obyvatelé Jižní Ameriky ve věku 15 let a starší nejčastěji navštěvují sociální síť Facebook (se 115 mil. návštěvníků v listopadu 2012), web pro hledání a navázání profesionálních kontaktů LinkedIn navštívilo 35 mil. a Twitter 24 mil. uživatelů. Velký nárůst v roce 2012 byl zaznamenán u Ask.fm, který navštívilo téměř 13 mil. lidí za měsíc a také Tumblr s 11 mil. návštěvníky měsíčně.

Zkušenosti klientů
„Sme spokojní ako s kvalitou vytvorených stránok, tak aj so spoluprácou na prebiehajúcej optimalizácii stránok. Vďaka za podporu a spoluprácu tímu PartnerCIS.“
Ing. Kristína Jánošová
Consultant – FOOD
ALS Czech Republic, s. r. o.

“Rád bych upřímně doporučil agenturu Partnercis, pro jejich profesionální a intuitivní pomoc v otázce zviditelnění naší společnosti na ruském a německém trhu.S prací agentury jsem jako perfekcionista maximálně spokojen. Jsem rád, že se mohu vždy plně spolehnout na tým zkušených odborníků, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží včas reagovat na všechny podněty z trhu tak, aby to bylo přínosem pro naši společnost. Důležitá je také vzájemná diskuze.
Vážím si osobního zájmu majitele společnosti na fungování správy projektů i jednotlivých kampaní.

Určitě rád mohu doporučit všem, kteří si nevědí rady a vyzkoušeli všechny možné alternativy. Partnercis má v rukávu vždy ještě nějaké to eso a zlaté vejce : ) ”

Ing. Zdeněk Blažek, jr.
marketing manager
Dřevojas, výrobní družstvo
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více