+420 775 900 123

Průzkum návštěvnosti sociálních sítí v Rusku

Rusové ztratili první místo mezi zeměmi, jejichž obyvatelé tráví nejvíce času na sociálních sítích. Podle výsledků společnosti comScore v roce 2012 se na první místo dostala Argentina. Obyvatel této země stráví na sociální síti v průměru 9,8 hodin měsíčně.
Na druhé místo se dostala další latinskoamerická země – Brazílie, obyvatelé této země jsou na sociální síti v průměru 9,7 hodin. Rusko, lídr z minulého roku, se letos dostalo až na třetí místo (9,6 hodin). První pětku pak doplňuje Thajsko (8,7 h) a Turecko (8,6 h). První desítku pak uzavírá Izrael (8,2 h), Kanada (7,9 h), Peru (7,9 h), Chile (7,7 h) a Mexiko (7,5 h).

Podle slov zástupce společnosti comScore pro Latinskou Ameriku, obyvatelé těchto zemí jsou velmi sociálně založeny a aktivně využívají digitální komunikaci, není divu, že tráví na sociálních sítích daleko více času, než obyvatelé jiných zemí. Vysoká úroveň zapojení znamená, že je zde nyní také možnost pro mnohé společnosti, které chtějí dosáhnout úspěchu na trhu.

Podle agentury comScore obyvatelé Jižní Ameriky ve věku 15 let a starší nejčastěji navštěvují sociální síť Facebook (se 115 mil. návštěvníků v listopadu 2012), web pro hledání a navázání profesionálních kontaktů LinkedIn navštívilo 35 mil. a Twitter 24 mil. uživatelů. Velký nárůst v roce 2012 byl zaznamenán u Ask.fm, který navštívilo téměř 13 mil. lidí za měsíc a také Tumblr s 11 mil. návštěvníky měsíčně.

Zkušenosti klientů
“Se společností PartnerCIS spolupracujeme již přes rok a hlavní pozitiva spatřujeme v osobním, profesionálním a proaktivním přístupu. Z hlediska výsledků se nám kontinuálně daří zvyšovat konverzní poměr, včetně průměrné doby trvání návštěvy, a posilovat pozice zvolených klíčových slov v rámci SEO podpory německého a ruského trhu.”
Ing. JAKUB VANĚK, Ph.D.
Marketing Manager
ISOTRA a.s.

„Díky spolupráci s Partnercis se nám podařilo najít kvalitního partnera pro řešení možností posílení našich webových stránek na zahraničních trzích, především v Rusku. Odváděná práce skutečně odpovídá vynaloženým nákladům.
Nevěřte neosvědčeným “prodejcům teplé vody”, kteří o SEO nemají páru a svými nabídkami denně zkoušejí své nekalé praktiky v mnohých firmách i u živnostníků. U Partnercis máte za své peníze jistotu kvalitních služeb, které vám pomohou.“

Petr Prokeš,
Project manager webu BMT Medical Technology s.r.o.
Ze světa internetu ..

Google rozběhl testování mobilního indexováníGoogle rozběhl testování mobilního indexováníSpolečnost Google se rozhodla k dalšímu klíčovému kroku – spuštění indexování, které se primárně zaměřuje na mobilní verze internetových stránek. Zobrazit více

Google rozšířil reklamy v AdWordsGoogle rozšířil reklamy v AdWordsZvětšené textové reklamy obsahují nově dva nadpisy. Každý z nich může obsahovat až 30 znaků a popis až 80 znaků. Zobrazit více