+420 775 900 123

“Hodnocení Runetu 2012”: probíhá národní hlasování

První etapa soutěže “Žebříček Runetu 2012” začala letos 1. února. V této fázi národního hlasování budou vybrány nejlepší weby za rok 2012. Hlasování bude trvat do 10. dubna 2013.
Žebříček Runetu je každoroční soutěž webů, které se mohou účastnit jak profesionální tvůrci webů, tak i majitelé webových stránek. Soutěž se koná už 3. rokem, za tuto dobu se stala jedním z nejvýraznějších a nejzajímavějších událostí Runetu.
Soutěž nabízí možnost webovým studiím a majitelům webů předvést své úspěchy, seznámit se zajímavými a aktuálními řešeními ve webovém průmyslu, setkat se v neoficiálním prostředí na slavnostním předání cen.
Soutěž bude probíhat ve 23 různých nominací. Bude se jednat např. o kategorie “Finance, investice, banky”, “Výstavba a nemovitosti”, “Internetové obchody” a mnoho dalších. Široké spektrum nominací poskytuje možnost dát o sobě vědět prakticky v jakémkoliv oboru.
Přihlášky bylo možné zasílat od 3. září 2012. V současné době bylo přijato již více než 500 přihlášek k účasti v soutěži. V letošním roce jsou mezi soutěžícími např. weby společností Samsung, Volvo Car Russia, MTC Bank a další.
Abyste se mohli účastnit hlasování, je třeba zajít na stránku http://www.ratingruneta.ru/awards_vote. Uživatelé hodnotí weby v pětistupňové škále. Speciální algoritmus zajišťuje rovnost podmínek pro všechny účastníky soutěže: každá stránka se zobrazuje pro hlasování v určitou dobu, stejně jako všechny další zúčastněné stránky.
Stejně jako v předešlých letech výběr nejlepšího webu probíhá ve 3 etapách. První etapou je již zmíněné Národní hlasování, kterého se mohou účastnit všichni účastníci internetu. Výsledky hlasování vytvoří obsáhlý seznam nominovaných. V druhé etapě pak již bude hlasovat porota, která vytvoří užší výběr nominací v každé kategorii.
Závěrnou třetí etapou bude finále soutěže, kde pak speciální porota vybere 3 nejlepší weby v každé kategorii. Výsledky “Žebříčku Runetu 2012” budou známy na konce května 2013 na slavnostním předávání cen. Vítězové z každé kategorie dostanou ocenění a diplom.
Zdroj: news.yandex.ru